אודות

עורך דין צבאי גל זליקוביץ הינו סניגור מומחה לדין הצבאי, בעל היתר לייצוג חשודים ונאשמים בבתי הדין הצבאים השונים מהשלב הראשוני של ייעוץ לפני חקירת מצ"ח ו/או הסגרה לכלא בסיום עריקות עובר לדיוני המעצר ועד לסיום ההליך המשפטי בשאיפה לזיכוי הנאשם. בנוסף המשרד מייצג, מלווה ומייעץ ללקוחותיו החיילים, אנשי הקבע, המילואימניקים והמלש"בים (מועמדים לשירות ביטחון) בהליכים מנהליים מול רשויות הצבא בסוגיות הקשורות בהליכי המיון והגיוס לצה"ל, החל משלב "הצו הראשון".

עורך הדין גל זליקוביץ בוגר ויוצא הפרקליטות הצבאית, עוזר משפטי (בחובה) בפרקליטות מרכז וח"א וסניגור (במילואים) בסנגוריה הצבאית המחוזית בבית הירוק, שביפו.  

לאורך השנים עוסק עורך דין גל זליקוביץ בייצוג לקוחותיו החיילים, אנשי הקבע והמילואים שהוגשו כנגדם כתבי אישום בבתי הדין הצבאיים, במגוון רחב של עבירות צבאיות ופליליות, במטרה להשיג עבור לקוחותיו את התוצאה הטובה ביותר, ללא כל פשרה!

מעצם ייחודיותו ומורכבותו של הליך המשפט הפלילי – הצבאי, וכחלק מהשירות הניתן במשרדו של עו"ד גל זליקוביץ, מלווה המשרד את לקוחותיו לא רק בתחום המשפטי, אלא גם בהליכים הנלווים והנובעים מימנו בשימת דגש על טובת הלקוח ובני משפחתו בדרך מקצועיות המבוססת על ידע, ניסיון, זמינות, יצירתיות הקשבה וסבלנות רבה!

אודות להיכרותו הנרחבת של עורך דין  זליקוביץ עם המערכת הצבאית המסועפת, עוסק הוא גם בליווי וייצוג לקוחותיו במגוון רחב של הליכים מנהליים בניהם: ועדות צבאיות, גורמי הרפואה והנפש, בתי הכלא, מערך הפרט, שלישות, מערך המיון, כח האדם ועוד.

 תמיד לצידך, כל הדרך אל מול הצבא!

 

עדיין לא בטוחים? מוזמנים לייעוץ טלפוני ראשוני ללא התחייבות

או השאירו פרטים